17 HAZİRAN SINAV SONUÇLARI

Her Konuda Tartışabilirsiniz
evdeekmekyok
Yardımcı Asistan

17 HAZİRAN SINAV SONUÇLARI

Mesaj gönderen evdeekmekyok » 24 May 2012, 16:02

ÖNCELİKLE herkezin kandilini kutlarım ,

açık öğretimin sitesinde sınav sonuçları 17 haziranda açıklanıcak yazılmış , ama 17 haziran pazar gününe denk geliyor , muhtemelende sınav sonuçları o tarihte açıklanmıcak , zaten açık öğretimin anasayfasındaki iş takvimi bölümünü bakıma almışlar , muhtemelen tarihlerde değişiklik yapıcaklar .

bir şey farkettim arkadaşlar açık öğretim lisesini , yani bizleri resmen önemsemiyorlar , bu açık ve net , yani sistem aşırı saçma bana kızmayın ama diyorlarki 2,5 senede bitirme şansı veriyoruz , tamamen saçmalık yani bütün sınavlardan 30 kredi alman şartki 2.,5 senede bitirebilesin .

kayıt yenileme 19haziranda başlıyor sınav temmuz ayında allah aşkına öğrenciler bu zaman sarfında nasıl derslere hazırlanıcak kusura bakmayın saçmalığın daniskası , yani bizi normal liselerle bir tutuyorlar , bu da bir saçmalık yani çoğumuz 25 yaşlarda ya da daha fazla , ben neden okuyorum açık öğretimi hiç olmazsa lise diplomamı alıyım ondan son sonra kpss , bir devlet memuru olmaya çalışıyorum .

DEDİMİN ARKASINDAYIM AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ ÖĞRENCİLERİNİ ÖNEMSEMİYORLAR

bence 8 haziran gibi açıklanıcak ama bakalım hayırlısı çünkü halk eğitim merkezindeki müdüre sordum

verdiğim sitelerde hep 8 haziranda açıklanıcak yazıyor.
http://okulweb.meb.gov.tr/14/07/133064/maol_kayit.htm bakın bu verdiğim link resmi site 8 haziran yazıyor
http://www.kampuskilavuzu.com/12-13-may ... nacak.html
http://www.sosyalciler.com/2012/04/ack- ... hleri.html

bunların örnekleri çok , aol sitesi hariç her yerde 8 haziran yazıyor
En son evdeekmekyok tarafından 04 Haz 2012, 20:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
AngeL
Doktor

Re: 17 HAZİRAN SINAV SONUÇLARI

Mesaj gönderen AngeL » 24 May 2012, 17:54

Kesinlikle haklisiniz, 19 Haziran 28 Temmuz arasi 30 kredilik ders secip hepsine kaliteli bir sekilde calismak cok zor..

Yalanlar üzerine inşa ettiğin onca çocuksu aşkın sayesinde
evet belki de cümle cihana hükmetmen sağlanacak
fakat tarihte asla, sahiden sana ait bir masal olmayacak!
çünkü muhtaç olduğun kudret ve de haysiyet, senin hain damarlarında zaten yok!

Ö.G.

ferda_efsa
Uzman

Mesaj gönderen ferda_efsa » 24 May 2012, 18:24

Çoğu arkadaş eğitek.netten 1 hafta sonra sınav sorularına bakıyor,ona göre geçtiği dersler az çok belirginleşince diğer derslere bakmaya başlıyor.Böylelikle zaman kazanmış oluyor.Sizlerde öyle yapabilirsiniz.Ben sorulara bakmak için eğiteği bile beklemezdim.Sınavda takıldığım soruları hemen sınav sonrası google yapıp netleştirirdim.Sınavdan 2 gün sonra gelecek derslerime başlardım.Süre yetersiz sınav açıklanana kadar nerdeyse 2. sınav günü geliyor Sizlerde böyle uygulama yapabilirsiniz?HEPİNİZE BAŞARILAR...

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 24 May 2012, 22:07

evet sizlere katılıyorum ama elden bişey gelmıyo resmi kurumlara hiç guvenım yok
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 24 May 2012, 23:01

o zaman ne yapıyormuşuz . lise terk oluyormuşuz bırakıyorum lan okulu :D ama sanada hak veriyorum 25 yaşına gelmişsin halen lisede . yaw senin yaşındakiler emekli oldu arkadaş ne memurluğu :D
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 25 May 2012, 02:01

Dediğinde haklısın. Ocak mayıs sınavları iyi güzel derken temmuz ve ek sınavları araya sıkıştırıveriyorlar sanki. Akıllarına o an gelmişte hadi şu gün sınav yapalım der gibi. Ama eldende birşey gelmiyor hakikaten. Dilekçe yazsan ne fayda bu sefer iyice alap şalap ediyorlar. Öyle böyle okuyacaz bitiricez. Hepimiz az çok hangi derslerden tekrar sınava gireceğimizi biliyoruz en azından.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

Kullanıcı avatarı
hackerandkoch
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen hackerandkoch » 25 May 2012, 02:02

aynen : D
Resim
MEZUN
Bir insanın başına gelebilecek en kötü iki şey câhil bırakılmak ve aptal yaradılışlı olmaktır. Bunların ikisi de bir araya gelmişse bırak ipini gitsin.

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 25 May 2012, 03:34

dediklerin doğru. ama, bu hususta yapıcak pek bişey olmuyor. kararlar kurallar degişmiyor çünkü. eğitim de ne zaman herşey düzgün, yerli yerinde olduki hep aksilik vardır. hep bir erteleme:) hepsine rahmen yılmadan basladığımız yolu bitirmektir önemli olan.
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 25 May 2012, 03:41

Ben bu Mayıs sınavına da hazırlanamadım ygs var diye hepsi birbirine karıştı. Şimdi lys sınavına da çalışamıyorum moralim sinirlendi resmen. Son sınavları olan öğrencilerin işi daha zor diğer seneler de böyle olmuyordum. Mezun olmak son sınavlarda başarılı olmak ayrı yeten üniversite sınavları eee özel hayat denen bir şey de var herkesin derdi türlü türlü ama bu yıl iyi geçirdi bana bu sistemler son senemde aldım alacağımı.

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 25 May 2012, 03:48

bakalım yeni sistem nasıl olcak bari bu sefer iyi olsa bizi yormasa manevi açıdan
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

evdeekmekyok
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen evdeekmekyok » 25 May 2012, 04:43

en çok takıldım noktada..

2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem sınav sonuçlarının internette yayınlanması.
17 Haziran 2012

17 haziranda pazar gününe denk geliyor hayırlısı bakalım =)

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 25 May 2012, 04:45

evdeekmekyok yazdı:en çok takıldım noktada..

2011-2012 Eğitim-Öğretim yılı II. dönem sınav sonuçlarının internette yayınlanması.
17 Haziran 2012

17 haziranda pazar gününe denk geliyor hayırlısı bakalım =)
tarihe hiç göre umutlanma derim hep 1-2 gun geçikiyo gerekçede o gun başka bir sınavın cevaparı açıklancakdır yada sistemde hata vardır bu 2 cevabı alırsın

Kullanıcı avatarı
Eflâ
Uzman

Mesaj gönderen Eflâ » 04 Haz 2012, 19:14

Sınav sonuç tarihini araştırırken bir sitede bunu gördüm; Açıköğretim Lisesi 2. Dönem Sonu Sınavı 12-13 Mayıs 2012 tarihlerinde yapılıyor.

Soru ve cevaplar yayınlandığı tarihte ilk andan itibaren sitemizde olacaktır.

2. Dönem Sonu Sınav sonuçları 8 Haziran 2012 tarihinde açıklanacak.

ne kadar doğrudur bilmem..

Onunla gülmek dünyanın en güzel şeyidir, siz bilmezsiniz. (:

Aöl MEZUN!

Aöf - Kamu Yönetimi

evdeekmekyok
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen evdeekmekyok » 04 Haz 2012, 20:02

bencede 8 haziranda açıklanıcak halk eğitim merkezindeki müdüre sordum 8 haziran dedi

Kullanıcı avatarı
Eflâ
Uzman

Mesaj gönderen Eflâ » 04 Haz 2012, 20:12

Off inşAllah :roll:

Onunla gülmek dünyanın en güzel şeyidir, siz bilmezsiniz. (:

Aöl MEZUN!

Aöf - Kamu Yönetimi

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön