Yerleştirme sonuçları açıklandı!

Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT) Hakkında Herşey
Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Re: Yerleştirme sonuçları açıklandı!

Mesaj gönderen E-mine » 23 Ağu 2012, 00:40

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Önlisans İlahiyat..
Fakat buruk bir mutluluk yaşıyorum hedeflerimin arasında olmayan bir bölümdü, AÖF okumayı düşünmüyordum ama şartlar böyle gelişti..
İnşallah hepimiz için hayırlı olur...
Tebrik ediyor ve Üniversite hayatınızda başarılar diliyorummm :P

DoranMartell

Mesaj gönderen DoranMartell » 23 Ağu 2012, 07:29

Arkadaşlar bende Selçuk Üniversitesine yerleşmişim herkes hayırlı olsun ama, benim mezun olmam için ek sınavlara girmem gerekiyor. Bildiğiniz gibi ek sınavda 9 eylülde, Geometri 2 den muaf olmam lazım o sınava girip. Ama üniversiteye kayıt işlemleri ayın 7 veya 8'inde bitiyordu. Biz mezun olmadan nasıl kayıt yaptıracağız üniversiteye? Bunu çok merak ediyorum...

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 23 Ağu 2012, 15:02

DoranMartell yazdı:Arkadaşlar bende Selçuk Üniversitesine yerleşmişim herkes hayırlı olsun ama, benim mezun olmam için ek sınavlara girmem gerekiyor. Bildiğiniz gibi ek sınavda 9 eylülde, Geometri 2 den muaf olmam lazım o sınava girip. Ama üniversiteye kayıt işlemleri ayın 7 veya 8'inde bitiyordu. Biz mezun olmadan nasıl kayıt yaptıracağız üniversiteye? Bunu çok merak ediyorum...
Şu linki okumanızı tavsiye ederimhttp://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 67fdcbfa70
Resim

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 23 Ağu 2012, 15:05

E-mine yazdı:Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Önlisans İlahiyat..
Fakat buruk bir mutluluk yaşıyorum hedeflerimin arasında olmayan bir bölümdü, AÖF okumayı düşünmüyordum ama şartlar böyle gelişti..
Emine sana da hayırlı olsun. Aslında benim de hayallerim arasında yoktu ilahiyat. Ben aöf istiyordum ama hep biyoloji kimya tarzı dersler görmek istiyordum. Nasip diyelim artık. Umarım hakkımızda hayırlı olur

BU arada aöf ilahiyat kontenjanlımı arkadaşlar :?: Ben kontenjansız bir bölümde okuyacam diye üzülüyodum da :wink:
Resim

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 23 Ağu 2012, 17:18

E-mine yazdı:Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Önlisans İlahiyat..
Tebrik ederim canım Üniversite hayatında başarılar diliyorum. İçin hiç burulmasın burası Türkiye :) günaşırı birşeyler değişiyor, yarınlarda bir bakmışsın önünde yepyeni imkanlar açılmış. :wink: Hayırlı olsun... :P

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 27 Ağu 2012, 09:30

Emine sana da hayırlı olsun. Aslında benim de hayallerim arasında yoktu ilahiyat. Ben aöf istiyordum ama hep biyoloji kimya tarzı dersler görmek istiyordum. Nasip diyelim artık. Umarım hakkımızda hayırlı olur

BU arada aöf ilahiyat kontenjanlımı arkadaşlar :?: Ben kontenjansız bir bölümde okuyacam diye üzülüyodum da :wink:[/quote]

Teşekkürler Kripton, inşallah canım :)
AÖF uzaktan eğitim eczacılık bölümü vardı düşünmedin mi bu bölümü ? ben düşündüm ama kimya biraz gözümü korkuttu : )

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 27 Ağu 2012, 09:33

kardelen198 yazdı:
Tebrik ederim canım Üniversite hayatında başarılar diliyorum. İçin hiç burulmasın burası Türkiye :) günaşırı birşeyler değişiyor, yarınlarda bir bakmışsın önünde yepyeni imkanlar açılmış. :wink: Hayırlı olsun... :P

Teşekkürler canımmm :)
Ya benim içimde hala Psikoloji okuyacakmışım gibi bir his var bilmiyorumm :mrgreen:
Sanada başarılar canım dershaneye gidecek misin ?

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 27 Ağu 2012, 18:08

E-mine yazdı:
kardelen198 yazdı:

Teşekkürler canımmm :)
Ya benim içimde hala Psikoloji okuyacakmışım gibi bir his var bilmiyorumm :mrgreen:
Sanada başarılar canım dershaneye gidecek misin ?
Hayırlısı olsun canım benim olabilir neden olmasın seneye bir kere daha girersin. ;)

Hayır dershaneye gitmeyi düşünmüyorum. Evde kendi çapımda hazırlanabildiğim kadar hazırlanıcam bakalım, dersaneye giden kuzenlerim var onların testlerinden filan faydalanabilirim belki. :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 27 Ağu 2012, 21:23

E-mine yazdı:Emine sana da hayırlı olsun. Aslında benim de hayallerim arasında yoktu ilahiyat. Ben aöf istiyordum ama hep biyoloji kimya tarzı dersler görmek istiyordum. Nasip diyelim artık. Umarım hakkımızda hayırlı olur

BU arada aöf ilahiyat kontenjanlımı arkadaşlar :?: Ben kontenjansız bir bölümde okuyacam diye üzülüyodum da :wink:

Teşekkürler Kripton, inşallah canım :)
AÖF uzaktan eğitim eczacılık bölümü vardı düşünmedin mi bu bölümü ? ben düşündüm ama kimya biraz gözümü korkuttu : )[/quote]

Düşünmezmiyim emine hepsini düşündüm içinde biyoloji ve kimya dersi olan bütün bölümleri geçen sene araştırdım. Kimisinde yaz okulu vardı, kimisinin harçları çoook yüksekti vs...vs.. en son laborant ve veteriner sağlık bölümüne karar vermiştim ki 2012 itibariyle staj zorunluluğu getirildiğini öğrenince ondan da vazgeçtim. Nasip böyleymiş. Umarım okurken zevk alırım ve işime yarayan bilgiler öğrenirim.
Resim

“Yükseköğretim / YKS (TYT, AYT, YDT)” sayfasına dön