seçmeli dil anlatım 3 dersi

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
ebru demirel

seçmeli dil anlatım 3 dersi

Mesaj gönderen ebru demirel » 26 Eyl 2012, 23:35

seçmeli dıl anlatım 3-4-5 derslerını sevcmek ıstıyorum kredım yukselmesı ıcın fakat bu secmelı dılanlatım kıtabı normal dıl anlatım 3 ile aynı ders mı cunku dıl anlatımın hepsını bıtırdım gectım dersım kalmadıgı ıcın secmelıler ve sayısallarım var sayısalları sectım ama secmelı dıl anlatımda secmek ıstıyorum onun kıtabı ayrı mıı

İsa
Acemi

Re: seçmeli dil anlatım 3 dersi

Mesaj gönderen İsa » 26 Eyl 2012, 23:41

Seçmeli dil anlatım ile ortak dil anlatım konuları aynıdır.Bir tek farkı kredileri.

bilisimci
Çırak

Re: seçmeli dil anlatım 3 dersi

Mesaj gönderen bilisimci » 27 Eyl 2012, 04:09

ohh beee aynı ise çok iiiyi ya, bende kredi toplamak için seçmeli yabancı dil seçmeli dil anlatım seçmeli tarih vs vs hepsini seçtim fakat kitap ve dersler farklı ise yandık diyordum tamda forumda ararken sizin açtığınız konuyu gördüm :D süper :D

Birde bir şey farkettim , bilmiyorum sizlerde görmüşsünüzdür, devlet artık neyde başarılı iseniz derslerinizi ve eğitiminizi ağırlık olarak oraya yönlendiriyor. Mesela ben ingilizce , tarih, dil anlatım, coğrafya derslerinde hep tam puan alıyorum sınavlarda ve her yeni dönemde bana bu dersler zorunlu ders olarak çıkıyor ve seçmeli derslerimdede hep bu derslerin seçmelisi çıkıyor , yani süper bi durum ilgilendiğim sevdiğim ve yapmak istediğim alana mesleğe ve üniversiteye doğru yönlendiriliyorum. süperrr.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön