Aranızda sınava giren var mı ?

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Aranızda sınava giren var mı ?

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 19 Ara 2007, 23:37

Aranızda açık öğretim lisesinin herhangi bir sınavına giren var mıı???

VARSA;

Biraz bize tecrübesini sunabilir mi 8)

Sınavlarla ilgili yada çalışma taktikleri'yle ilgili ???

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 20 Ara 2007, 12:34

sinava girenler varda forum a pek takilmiyolar :cry: bayanhirsli , sevde nerelerdesinizzz :D
Take me to the deep oceans!

Kullanıcı avatarı
papatya
Çırak

Mesaj gönderen papatya » 20 Ara 2007, 13:26

bayan hırslı belkide ders çalışıyordur yasemin bizi burda unuttu bayan hırslı

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 20 Ara 2007, 15:42

bizde calisiyoruz ama bak biz forumdan ayrilamiyoz bi türlü (bayramda bile :D ) o baya kaptirdi kendini ozaman :P

Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Mesaj gönderen bayan hırslı » 21 Ara 2007, 13:18

slm iyi bayramlar :D hiç unuturmuyum arkadaşlar sizleri,yalnız formda bir süredir kimse bana birşeyler yazmıyor ondan dolayı:ben de burdaki narkadaşlarla takılıyordum,ama bakıyorum sonunda benimyokluğumu farkettiniz :D ben 1 haftadır ders çalışamıyorum:çünki ingilizce hocam bana çok ödev veriyor...ben sanat tarihinden özet çıkarıyorum 1,5 ünitem kaldı onuda bitirince kimyaya geçicem

Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Mesaj gönderen bayan hırslı » 21 Ara 2007, 13:29

slm fatihsakı9 arkadaşım!ben açık öğretim 6,7,8 sınıflarını bitşirdim şimdi 9 sınıfım daha henüz sınava girmedim:ama bildigim kadarıyla sınav2,5 saat sürecek ve en fazla 6 dersten sınava giricez sınav 2 gün sürücek sabah ve öleden sonra olarak toplam 4periyot olucak(kaç saat sürdüğü konusunda emin deyilim)ama diyerleri dogru bilgiler.umarım yardımcı olabilmişimdir :D

Kullanıcı avatarı
fatihsaki9
Doktor

Mesaj gönderen fatihsaki9 » 21 Ara 2007, 14:27

verdiğin bilgiler için teşekkür ederim arkadaşım

beni veya konuyla ilgili bilgi sahipi olmayanlara yardım ettiğin için saolasın :wink:

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 21 Ara 2007, 14:37

bayan hırslı yazdı:slm iyi bayramlar :D hiç unuturmuyum arkadaşlar sizleri,yalnız formda bir süredir kimse bana birşeyler yazmıyor ondan dolayı:ben de burdaki narkadaşlarla takılıyordum,ama bakıyorum sonunda benimyokluğumu farkettiniz :D ben 1 haftadır ders çalışamıyorum:çünki ingilizce hocam bana çok ödev veriyor...ben sanat tarihinden özet çıkarıyorum 1,5 ünitem kaldı onuda bitirince kimyaya geçicem
ii bayramlarrrrrrr :D seni burada görebilmek ne güzel :P

Bence sen ingilizceye fazla agirlik verme sunun surasinda 1 ay kaldi sinavlara dier derslerden kalicaksin :( bende pek calisamiyorum sosyoloji edebiyat ing. bitti sadece calistigim konularin cogunu unuttum denilebilir :P ara vermemek lazim unutuyo insan :P

Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Mesaj gönderen bayan hırslı » 22 Ara 2007, 10:06

günaydın :yok çok ağırlık vermiyorum;diyer derslerden biraz sıkıldım onun için ingilizceye yönelmiştim ama şimdi özet çıkarmaya devam.papatya,yasemin ve fatihsakı9 arkadaşlarım siz kaç kitap bitirdiniz bugüne kadar,inğilizceniz nasıl :?:
En son bayan hırslı tarafından 22 Ara 2007, 10:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
bir gün üniversiteli olucakmıyım aceba ?

Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Mesaj gönderen bayan hırslı » 22 Ara 2007, 10:10

ben İstanbul'a geliyorrrrruuuuuuummmmm :P birkaç gün orda kalıcam.

Kullanıcı avatarı
Yasemin
Doktor

Mesaj gönderen Yasemin » 22 Ara 2007, 23:16

buyur gel :) Benim 5 dersim bitti :P ingilizce , sosyoloji , dil ve anlatim , edebiyat , psikoloji yarin disari cikmazsam cografyaya gecicem :) siz kaç ders bitirdiniz?

Kullanıcı avatarı
bayan hırslı
Acemi

Mesaj gönderen bayan hırslı » 23 Ara 2007, 20:10

slm!ben özet nçıkarıyorum bu nedenle biraz yavaş ilerliyorum,özet çıkarmayı bitirdigim kitaplar:din,s.tarihi diyerlerini 1er kez okudum(fizik,mat)hariç,ya ben dil ve anlatım kitabını almayı unutmuşum :( elerinde de yok şimdi mecburum netden calışıcam

Kullanıcı avatarı
gokceozmavi

Re: Aranızda sınava giren var mı ?

Mesaj gönderen gokceozmavi » 20 Şub 2008, 01:34

ARKADAŞLAR BEN SINAVLARA GİRDİM SİZE ACAİP TİYOLAR VEREBİLİRİM.
YAPMANIZ GEREKEN TEK ŞEY HANGİ DERSTEN SINAVA GİRECEKSENİZ O DERSİN KİTABINI EN AZINDAN BİKERE OKUMANIZ VE HER ÜNİTENİN SONUNDAKİ TESTLERİ ÇÖZMENİZ.
OKADAR KOMİKKİ ARKADAŞLAR ,SINAVDA ÇIKAN SORULAR SİZE VERİLEN DERS KİTAPTAPLARINDAKİ TEST SORULARIYLA AYNI.HİÇBİ DEĞİŞİKLİK YAPMADAN AYNI SORULAR ÇIKIYO.HERALDE UĞRAŞMAK İSTEMİYOLAR.
ZATEN BİLİYOSUNUZ Kİ AKP HÜKÜMETİ AÇIK LİSELİLERİN ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRMEMESİ İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYO.HATTA 2 SENE ÖNCE İPTAL KARARI ÇIKTI VE BU KONU YASALAŞMAK ÜZEREYKEN YARGITAY YÜRÜTME KARARINI DURDURDU.
O YÜZDEN ELİNİZİ ÇABUK TUTUN VE Bİ AN ÖNCE BİTİRİN ŞU AÇIK LİSEYİ.BELLİMİ OLUR BAKARSINIZ KAPATIRLAR İMAM HATİPLKERE YÖNELTMEK İÇİN EHEHEHE...

Kullanıcı avatarı
karasimsek0277
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen karasimsek0277 » 20 Şub 2008, 08:22

aynısı çıkıyo diyosun ama arkadaşım ben ingilizce 3ten girdim sınava. ve fazla alakası yoktu.
Kimseye Asla Olduğundan Fazla Değer Verme, DEĞMEZ ...

Kullanıcı avatarı
gokceozmavi

Mesaj gönderen gokceozmavi » 20 Şub 2008, 16:45

demekkikitapları okumamışsın dostum.ben sadece bikere okumuş olmama rağmen İNGİLİZCE3-4 teki bütün soruların synı olduğunu gördüm ve full yaptığımı düşünüyorum.sorular kitaptaki testlerle aynıydı hatta örnek isimler bile aynıydı
onun dışında sanat tarihi,hukuk,sosyoloji hepsi kitaptaki testlerin aynısıydı şaşırdım hatta....

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön