Öğrenim bilgilerim güncellenmemiş :(

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
karneos
Çırak

Öğrenim bilgilerim güncellenmemiş :(

Mesaj gönderen karneos » 05 Oca 2013, 05:29

Merhaba arkadaşlar.
Ben geçen sene mezun olmadan önce ygsye girmiştim ve o zaman diploma notu 63 olarak geçilmişti sisteme ve fen bilimleri alanındaydım.daha sonra mezun olmadan önceki dönem genel kültür alanına geçtim ve 65 diploma notuyla mezun oldum.bugün ygsye başvururken baktım ki geçen seneki bilgiler değişmemiş öğrenim bilgileri sayfasında 63 diploma notu ve fen bilimleri alanı yazıyor hala.şimdi benim gerçek diploma notu ve

thekral
Acemi

Re: Öğrenim bilgilerim güncellenmemiş :(

Mesaj gönderen thekral » 06 Oca 2013, 01:38

ösym nin ygs başvuru klavuzunda son sayfada dilekçe var gönder ve değişikliğin yapılması istedğini bölümler yaz ve ankaraya taahütlü olarak gönder.haziran aynın 7'sine kadar.

karneos
Çırak

Re: Öğrenim bilgilerim güncellenmemiş :(

Mesaj gönderen karneos » 07 Oca 2013, 07:44

thekral yazdı:ösym nin ygs başvuru klavuzunda son sayfada dilekçe var gönder ve değişikliğin yapılması istedğini bölümler yaz ve ankaraya taahütlü olarak gönder.haziran aynın 7'sine kadar.

Ben şu an yanlış diploma notuyla başvuruyu onaylayayım mı yani o halde şu an için? Ayın 15ine kadar onaylamam gerekiyor :?

Bir de mezun durumunda olan adaylar için onaylı diploma örneği istiyorlar bir de diplomamı dilekçenin yanında nasıl gönderebilirim ki nasıl olacak acaba?

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön