Açıköğretim Lisesi Çıkma ya da tasdikname

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
bulent.peace
Çırak

Açıköğretim Lisesi Çıkma ya da tasdikname

Mesaj gönderen bulent.peace » 16 Oca 2013, 23:00

Merhaba arkaslar başka bir soru ile karsinizdayim ben bu temmuz sinavinin sonuclarindan sonra acik liseden aksam lisesine gecis yapicam simdi diceksiniz ki aciktan bitirmek varken ndn aksam lisesine bi dunya para vereceksin bazi derslerimde sikinti yasadgmdan dolayi aksama gecmeyi dusunuyorum neyse simdi ben agustosta basvurcam cikmak icn belgelerimi kac gunde verirler malum eylul de liseler tekrar basliyor ya da kayit icin not dokumu fln yeterli mi bilmem derdimi anlatabildim
mi yardimlarinizi bekliyorm (mobile)

murattt

Re: Açıköğretim Lisesi Çıkma ya da tasdikname

Mesaj gönderen murattt » 18 Oca 2013, 01:47

Bu konuda benim gercektim bir bilgm yok daha önce deneyimlemediğim bir şey. Bu konu hakkında muhakkak bu forumda cevap verecek birileri vardır deneyimleyenler vardır. Ama sen yinede bu konuyu Alo 147 yi earayarak bilgi edinebilirsin. Hemde resmi bir bilgi olur kulaktan dolma birbilgi olmaz

bulent.peace
Çırak

Mesaj gönderen bulent.peace » 18 Oca 2013, 08:22

Yardımcı olacak yok mu ? :(

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 19 Oca 2013, 01:20

bnce akşam lisesinde o kadr para verceğine ilayda dershanesine git hem eğitim veriyorlar hem kitap hmde saatler sana uygun normal bildiğin açık öğretim için dershane

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön