SINAVA GİRERKEN SORUN ÇIKARTTILAR

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

SINAVA GİRERKEN SORUN ÇIKARTTILAR

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 22 Oca 2013, 03:57

19 - 20 Ocakta ilk defa sınava girdim başıma şöyle bir olay geldi.

Benim sınav giriş belgemde fotoğraf olmadığı için sorun çıktı fakat sınavlara girdim.Aslında daha önce okula gidip resim çektirdim ve oradaki görevli resmi sisteme aktaracağını söylemişti ama ilgilenmemiş galiba.

İlk sınava girdiğim okuldaki görevli belgende resim yok neden diye sordu bende anlattım durumu.Olmaz dedi resimli olacakmış.Neyse sonra girdim sınava

Pazar günü ikinci sınavda da kapıdaki polisler sınav günü zorluk çıkardı.Belgesinde resim olmayanlar sınava giremez dediler.Hatta kadının biri polisi azarladı.''Üniversite sınavı mı bu alt tarafı açık lise '' dedi.Bana sıra gelince belgende resim yok sen şöyle bir kenara geç ben görevliye bildiriyim dedi.Sonra sınava girdim sorun olmadı

Sınav bitince de görevliye durumu anlattım.Okul müdürü ile konuş dedi.Sonra müdüre durumu anlattım.O da zaten önemli değil dedi resim

Yani durum bu.Bir de şunu öğrenmek istiyorum.Açık lise işlerini galiba Halk Eğitim Merkezleri yapacakmış bunda sonra emin değilim ama.Halk Eğitime gitsem durumu anlatsam resim aktarabilirler mi sisteme.Sonra ki sınavlar da sorun çıkmasın.

dersçalışankız
Doktor

Re: SINAVA GİRERKEN SORUN ÇIKARTTILAR

Mesaj gönderen dersçalışankız » 22 Oca 2013, 06:53

evet sana en yakın halk eğtim veya ilgili liseye gidersen hemen hallederler...hemen orda çekip yüklüyorlar diğer görevli becerememiştir ...aslında sınav çıktısı zorunlu değil ama sınav öncesi , sırasında, sonrasında çok kolaylık oluyor hem bizim açıdan hem görevli için...
benim girdiğim 4 oturumda çıktısı olmayan bile çok kişi vardı problem olmadı..

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 16 Şub 2013, 22:50

bn hiç çektirmedim zaten sınav belgesine bakmıyorlar bu hattta bu dönemki okulda sadece üstümü aradılar kimlik bile istemediler sınavdada sadece isim soyisim baktılar ...
sizin okul baya tedbirliymiş

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 17 Şub 2013, 04:54

Hayatmı'OdaNe yazdı:bn hiç çektirmedim zaten sınav belgesine bakmıyorlar bu hattta bu dönemki okulda sadece üstümü aradılar kimlik bile istemediler sınavdada sadece isim soyisim baktılar ...
sizin okul baya tedbirliymiş
Bu sefer halk eğitime gidecem eğer orada da yapmazlarsa sınav çıktısının üzerine vesikalık resmimi yapıştırıp sonra fotokopisini çektiricem.Nasıl olsa siyah beyaz çıkar.Aslında zamanında okuldaki görevli resim çekti ama aktarmamış sisteme.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 17 Şub 2013, 06:10

haha bak bu vesikalık fikri süpeer bence :lol:

“Sınavlar” sayfasına dön