Yardımcı olabilecek varmı?

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
tayfun44

Yardımcı olabilecek varmı?

Mesaj gönderen tayfun44 » 04 Şub 2013, 03:21

Ben maolde okuyorum kayıt yenileme döneminde kaydımı yeniletemedim ülke dışındaydım bi akrabamın vefatı yüzünden. Şu an öğrencilik durumum donuk. Donuk öğrenci ek-c2 belgesi alabilirmi? Alırsa şube kabul edermi? Birde ben şu an aol'e geçiş yapsam oradan ek-c2 alabilirmiyim? Bilgisi olan varmı? Sizce ne yapmalıyım*

noxx
Doktor

Re: Yardımcı olabilecek varmı?

Mesaj gönderen noxx » 05 Şub 2013, 03:48

tayfun44 yazdı:Ben maolde okuyorum kayıt yenileme döneminde kaydımı yeniletemedim ülke dışındaydım bi akrabamın vefatı yüzünden. Şu an öğrencilik durumum donuk. Donuk öğrenci ek-c2 belgesi alabilirmi? Alırsa şube kabul edermi? Birde ben şu an aol'e geçiş yapsam oradan ek-c2 alabilirmiyim? Bilgisi olan varmı? Sizce ne yapmalıyım*
donuk ögrenci kabul edilmez

tayfun44

Mesaj gönderen tayfun44 » 05 Şub 2013, 05:49

noxx yazdı:
tayfun44 yazdı:Ben maolde okuyorum kayıt yenileme döneminde kaydımı yeniletemedim ülke dışındaydım bi akrabamın vefatı yüzünden. Şu an öğrencilik durumum donuk. Donuk öğrenci ek-c2 belgesi alabilirmi? Alırsa şube kabul edermi? Birde ben şu an aol'e geçiş yapsam oradan ek-c2 alabilirmiyim? Bilgisi olan varmı? Sizce ne yapmalıyım*
Peki diğer dediklerime ne diyorsunuz? Kayıt yenileme martta ne yapabilirim? Her türlü öneriye açığım. Ama şu an askere gidemem çalışıyorum babamın kredi kartı borçlarını ödüyorum gidersem eve icra gelir kardeşlerim perişan olur.

noxx
Doktor

Mesaj gönderen noxx » 06 Şub 2013, 03:37

tayfun44 yazdı:
noxx yazdı:
Peki diğer dediklerime ne diyorsunuz? Kayıt yenileme martta ne yapabilirim? Her türlü öneriye açığım. Ama şu an askere gidemem çalışıyorum babamın kredi kartı borçlarını ödüyorum gidersem eve icra gelir kardeşlerim perişan olur.
o zaman gitmeyeceksin ve yakalanmıyacaksın

tayfun44

Mesaj gönderen tayfun44 » 06 Şub 2013, 17:23

Peki kayıt yenileme döneminde kaydımı yeniletsem o an tecil hakkım olur mu? Yoksa borçlar bitene kadar hiç gitmesemmi karar veremiyorum.

“Askerlik Tecili” sayfasına dön