yenı kayıt

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Elif Tugce

yenı kayıt

Mesaj gönderen Elif Tugce » 04 Mar 2013, 21:55

mrb ben anadolu ımam hatıp lisesi 2. sınıftayım okulu hıc sevmıyorum ve baska okula gıtme sansımda yok:( sımdı 2.donem kayıtları varmıs acıklısıde ben kayıt olsam gecen yılım ve 1. donemım bosamı gıtmıs olcak acıl cvp verın ltfen ve acık lıseden nasıl devam etcek kacıncı dönemden nolur cabuk cevap verın cok kararsızım :(

DeKaN
Uzman Doktor

Re: yenı kayıt

Mesaj gönderen DeKaN » 04 Mar 2013, 22:05

şiddetle aölde okumayı tavsiye ederim bir halk eğitim merkezi ile görüşebilirsin.
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Kullanıcı avatarı
elif işlek
Uzman Doktor

Mesaj gönderen elif işlek » 04 Mar 2013, 22:15

öncelikle hosgeldin adaş :D açıkliseye yeni kayıt işlemleri sonlandırıldı yani geç kalmışsın kayıt için..bir daha ki seneye ancak kayıt olabrisin tabi o zamanda istersen ama sana tavsiyem zaten iki sene kalmış hiç açıkliseye geçme tabi tercih senin.. bu arada acıkliseye geçersen ara vermediğin sürece senen falan boşa gitmez yani kaldığın yerden devam edersin
"Varlığım Türk Varlığına Armağan olsun. Ne Mutlu Türküm Diyene..!"

Elif Tugce

Mesaj gönderen Elif Tugce » 05 Mar 2013, 20:49

hosbulduk adas:) aslında haklısın 2 yıylım kaldı ve ztn son sene hıc gıtmem yanı bı 11. sınıf kalıyor ama sımdı bı sorunum daha var ben bayaadır okula ugramıyorum yaklasık 2 aydır dıyım ben sana ben acıklarımı kapatımda nasıl sınavlara gırcem bılmıyorum bıde yanlıs anlamayın ama lanet olsunkı ımam hatıp oldugu ıcın kuran ezberletıyolar onlarda eksık nasıl bı calısma sıstemı ıle toparlayabılırım

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön