İtiraf ediyorum :s

Dök içini. Rahatla...
Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

İtiraf ediyorum :s

Mesaj gönderen sezgii » 26 Mar 2013, 05:33

2 yıl önce bir yaz günü evde tektim ve odama kocamaaan bir eşek arısı girdi (Dinazor Gibiydi :@@@) ve ben o odaya 1 hafta giremedim.Dayanamadım 5 6 arkadaş çağırdım ve hep birlikte odaya girdik,fakat arıyı gören kaçtı.En sonunda kapıcıyı çağırdık kapıcı sağolsun öldüremedi ama kovmayı başardı.
Korkudan evimin pencerelerini 3 hafta açamadım,açtığım zaman da pencerenin başında duruyordum :s

Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

DeKaN
Uzman Doktor

Re: İtiraf ediyorum :s

Mesaj gönderen DeKaN » 26 Mar 2013, 05:37

Arı bal yapacağı çiçeği bilir. :mrgreen:
İsyan etmişim ben, öyle bir zerreyim ki aleme baş kaldırmışım.

Xabi Alonso
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen Xabi Alonso » 27 Mar 2013, 19:40

bazen kapıcı olmak istersin.

Kullanıcı avatarı
Jackal4540
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Jackal4540 » 22 May 2013, 01:59

Sen az bile yapmışsın ben evden kaçardım :mrgreen:
Allah korusun arı dibine geldiğinde dikkat et,Bal arısı ise sabit dur hareket edersen sokar,Ama eşek arısı hemen sokmaya meğilli.Tabi bunları ayırt etmen zaman alır :mrgreen:
Ama boynunu iyi kolla boğazına sokarsa öldürür.Açıkta bir yerde yiyecek içecek yerken dikkat et içine arı düşer ve sen onu yersen iğnesi boğaza girer.Böyle durumlarda dikkatli davran varsa sinek savar yada parfüm sık üzerine o seni sokmadan sen onu sok :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 08 Ağu 2013, 23:29

Jackal4540 yazdı:Sen az bile yapmışsın ben evden kaçardım :mrgreen:
Allah korusun arı dibine geldiğinde dikkat et,Bal arısı ise sabit dur hareket edersen sokar,Ama eşek arısı hemen sokmaya meğilli.Tabi bunları ayırt etmen zaman alır :mrgreen:
Ama boynunu iyi kolla boğazına sokarsa öldürür.Açıkta bir yerde yiyecek içecek yerken dikkat et içine arı düşer ve sen onu yersen iğnesi boğaza girer.Böyle durumlarda dikkatli davran varsa sinek savar yada parfüm sık üzerine o seni sokmadan sen onu sok :mrgreen:
arkadaş bütün ihtimalleri sıralamaşınn aaa yani arı gelse gel beni sokda iki dk iş dcm geri kalanları cok zahmetli 8)

ROJHAN
Doktor

Mesaj gönderen ROJHAN » 09 Ağu 2013, 21:18

bizimde bal arısı vardı. tek kovan aylar sonra bir sürü kovana çpğaldı. bal arısı iyi bir kabiledir. ama kızdırırsan fena sokarlar. zevk vermez ama tam tersi acı üstüne acı verir. ben bir keresinde kovana çomak sokmuştum aman allahım intikam ateşiyle yandılar. resmen ordu saldırıya geçti. kovanlar evin bahçesndeydi. ben bi topukladım. kendimi kurtardım derken bir sokağın başında onları izliyorum onlarda beni. sokağın ortasında biri geziniyor beni bekliyor. tam eve geldim derken arı yine kovaladı evin arkasında köşeye sıkıştırdı. ve kulağımın arkasına bi soktu böyle sokuş görmedim. o günden beri arılara barış ilan ettim nerde bal görsem alırım. alalım satalım ekonomiye can katalım hesabı.
bide teyze kızı gelmişti bize. küçükken o daha manyaktı. ayağı ile kovan deliğine vurdu arılar yine savaş ilan ettiler. harbiden teyze kızını dağıttılar. ve teyze kızı bize uğramaz oldu. siz siz olun arılara iyi davranın. koca kılıçları yok. ama zehirli iğneleri var. bal arısı şifadır diye bilirim soksada sorun değil ama rezil eder. düşünün bide göbekten sokarsa erkek kız demez hamile gibi gezeriz.
lakin balın faydaları çoktur. komşular bir kaşık bal almaya gelirlerdi. günlerce dua alırdık. unutmayalım ki hayvanlar ve doğa çoğu kısmı insanların hizmetindedir. ters tepi verirsek aynı tepkiyi daha ağır görürüz. dopayı sevin oda size güzellikler sunsun.
saygılar... :)
Allah ile olduktan sonra, ölüm de ömür de hoştur.
Adalet nedir? – Ağaçları sulamak. Zulüm nedir? – Dikene su vermek.-Mevlana

HİÇ ÖLMEYECEKMİŞ GİBİ DÜNYA İÇİN, YARIN ÖLECEKMİŞ GİBİ AHİRET İÇİN ÇALIŞMALIYIZ... H.Z. MUHAMMED. S.A.W.

CihadRap
Doktor

Mesaj gönderen CihadRap » 01 Eyl 2013, 19:19

güldüm gülerken de düşündüm .
Bende gurur elmas gibidir,Çizilmez.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 02 Eyl 2013, 12:35

İşim geregi kamyonla sürekli müşterilerin siparişlerini götürüyorum yazları hemen hemen her gün kamyona arı girer çıksın diye pencereyi açıyorum ama arı doğru yolu bulamıyor hep ön camdan çıkmaya çalışıyor :mrgreen: :D arıyı çıkarmayı başarıyorum ama gel birde bana sor araba sürerkende çok rahatsızlık veriyor
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 02 Eyl 2013, 17:38

bn gayet normal karşıladım.bndede böcek korkusu var fena bişey.gördüğüm zaman anlatamadığım izah edemediğim bi iğrenme oluyor.ıyy berbat bişey.kocaman bir arı görsem bnde aynı olurdum muhtemelen.

“İtiraf Et” sayfasına dön